BLOG

Keşke ekran paneli kırık bir TV ekranının tamir edilip edilemeyeceğini soran herkese yardımcı olabilseydik. Her zaman küçük önlemler ile büyük masraflardan kurtulabiliriz. Çocukların Tv'ye herhangi bir şey atması bir şey atması veya başka bir nesnenin çarpması sonucu ekranda hasar olabiliyor. Tabii ki bu sadece sizin başınıza gelmiyor. Siz yalnız değilsiniz ve her gün birçok TV sahibi bunlarla karşılaşıyor. Peki bu ekran panelinin kırılmasını nasıl önleyebiliriz?

Cevap - Öncelikle bilmemiz gereken kırılan panel düzeltilemez! Tıpkı bir cam bölme çatladığında, tüm parça değiştirilmelidir ve bunun maliyeti neredeyse televizyonunuzun maliyetine yakındır. Bu nedenle tüm ekranın değiştirilmesi gerekecektir.

Böyle bir şeyin başınıza gelmemesi için en ideal yol bunu önlemektir. Bu nedenle bir Tv Ekran Koruyucusuna ihtiyacınız vardırBunlar başlangıçta  pahalı görünebilir, ancak TV'nin ömrünü uzatan ve başka bir sette tekrar kullanılabilecek bir kerelik sigorta ödemesi olarak görün. Bunlar ekranı kaplayan ve neredeyse hiç fark edilmeyen optik dereceli % 100 şeffaf ve akrilik panellerdir. Görüntü kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermezler. Böylece evde çocuklar televizyonunuza istedikleri her şeyi atabilir ve bastırabilirler, TV bu durumda sorunla karşılaşmıyacak ve paranız cüzdanınız da kalacak.!

Konya'da üretilen  Tv Ekran Koruyucularımız üretilen ekran koruyucular arasında en iyisi ve en ekonomiğidir. Fiyatı ile bütçenizi sarsmaz. Rahatlıkla kurulumunu yapabilirsiniz.

 

 

Cards

Copyright 2020 © Mira Panel Tüm Hakları Saklıdır.