Hakkımızda

2003 yılında kurulan  firmamız satış aşamasında ve satış sonrası hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü,  beyaz eşya ve elektronik ürünlerin ekranların düşme çarpma ve çeşitli darbelere karşı koruyucu ürünlerin satışını yapmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla uzman ve güler yüzlü ekibimizle hizmet vermekteyiz.

MİRA PANEL EKRAN KORUYUCU ürünlerimiz ile yüksek bedeller ödeyerek aldığınız TELEVİZYON ve MONİTÖR'lerin ekran kırılmalarına karşı koruyucu ekran ile ürün gamını geliştirmiştir.

Genç ve dinamik yönetim kadrosu, işletme fonksiyonlarını sürekli gözden geçirerek, süreç verimlerini sürekli iyileştirme hedefiyle çalışmaktadır. Günümüz rekabet koşullarında satınalma, ekran koruyucu ve yardımcı malzemelerdeki optimum fiyat/kalite dengesini sağlayan, firma içindeki en önemli fonksiyonlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesinde süreklilik için, üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol prosedürlerini titiz bir şekilde uygulamaktayız. Aynı zamanda, yerel ve küresel pazarlara iyi tasarlanmış ve yenilikçi ürünleri cazip fiyatlarda sunmak amacıyla, yeterince esnek bir ürün stratejisine de sahibiz.

Ekran koruyucu üretiminin yanı sıra televizyon askı aparatlarını Türkiye ve dünya pazarına kendi markası ile ulaştıran Nunamax, tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyetini ve satış sonrası destek uygulamalarını taahhüt ederiz.

 

Cards

Copyright 2020 © Mira Panel Tüm Hakları Saklıdır.