Tv Ekran Koruyucu

Hayattaki her şeyde olduğu gibi, özellikle evlerimizde oturma alanlarımızda geniş ekranlı televizyonlarımızı kazalardan korumak zor. Bizden, misafirlerimizden veya çocuklarımızdan kaynaklanan darbeler televizyon panellerimizde onarılamaz hasara neden olabilir.

Büyük ekran TV ve dijital tabelalara olan talebin bu kadar hızlı artmasıyla, kazara çarpma hasarına karşı koruma sağlayabilmek önemlidir.

Giderek daha fazla müşteri, herhangi bir yatırımın dayanıklılığına daha fazla önem vermektedir, bu nedenle dayanıklı ve uzun ömürlü bir görüntülü reklam ağı sağlama gereksinimi giderek daha cazip hale gelmektedir.

Dijital Panelli televizyonlarımız uzun vadede korunması söz konusu olduğunda, ekran koruyucular ile ekranları korumanın önemi göz ardı edilemez.

Mira Panel size Tv Ekran Koruyucu mükemmel bir çözüm sunar…

Duvara monte edilmiş veya stand üzerinde olsun, Ekran Koruyucularımız ekranları kazara çarpma hasarından korumak için tasarlanmıştır. İç mekanda kullanım için tasarlanan ürünler, % 100 şeffaf, ekranlardan gelecek zararlı ışınlardan korumayı sağlar.

Ticari TV ve Dijital ekran koruyucu ürün gamımızı özel gereksinimlerinize göre tasarlayıp üretiyoruz.

Ekran koruyucularımız hafiftir ve smart tv'ler, curved tv'ler, oled ve led tv'li ekranlar veya TV'ler için kapsamlı koruma sunar. Montajı kolaydır ve alet gerektirmeden birkaç dakika içinde takılabilirler.

#tvekrankoruyucu#tvekrankoruyucusu, #tvekrankorumapaneli, #lg, #Samsung, #mediamarkt, #vatanbilgisayar

Cards

Copyright 2020 © Mira Panel Tüm Hakları Saklıdır.