TV EKRAN KORUYUCU 55'' İNÇ 140 EKRAN Philips 55POS9002 TV UYUMLU

275,00 TL

12345 0 Yorum Yorum Ekle

Panel İnç Numarası

*LED / LCD / plazma TV için kırılmaz ekran koruyucu / koruyucu, göz yorgunluğunu azaltır zararlı UV ışınlarını engeller,

*TV ekranının toz ve çiziklerden korunmasını sağlamak için ekrana zarar vermemek için çok yönlü koruma ve 3 kat güçlü iyi sertleştirilmiştir,

*% 100 Şeffaftır, hiçbir görüntü bozulması yoktur. HD, UHD görüntü kalitesi ile gerçek canlı renkleri korur,

*Yüksek bedeller ödeyerek aldığınız tv ekranınızın etrafında oynayan çocuklu aileler için çok yararlıdır, Çocuklarınızı fırlattığı top, cep telefonları, uzaktan kumanda, oyuncaklar, çatal , bıçaklar veya tv ekranında su veya soğuk içecekler dökülme esnasında televizyonlarınızı korur. Aslında, hiçbir garanti ve sigorta tv ekranınızda oluşacak herhangi bir fiziksel hasarı kapsamaz. Herhangi bir şansla kırılgan ekran herhangi bir uçan cisim veya başka bir fiziksel etki tarafından kırılırsa ne olacağını hayal edin. Sizi ancak böyle bir durumda şeffaf netliğinde Mira panel tv ekran koruyucusu güvenlik ve koruma sağlar.

*Tüm oled / led / lcd / 3d ve plazma tv ekranlarda oluşacak fiziksel hasar, çizilmelere neden olan özellikle çocuklar top oynarken, fırlattıkları oyuncaklara, uzaktan kumandalara, telefonlara, kaşıklara, çatallara ve daha fazlasına karşı MİRAPANEL TV EKRAN KORUYUCUSU TV kalkanı oluşturur.

*Tv'lerinizi hassas tozlardan, doğrudan TV ekranını temizlerken oluşabilecek çizikler ve parmak izlerden korur.

 

*Çocuklar genellikle TV ekranına çok yakın oturma ve tv izleme veya video oyunları oynama alışkanlığına sahiptir. Bunun görme yeteneği üzerinde kötü bir etkisi olabilir. MİRA PANEL TV EKRAN KORUYUCUSU UV ışınlarını filtreler ve LCD / led tv veya monitörü uzun süre kullanırken göz yorgunluğunu ve zorlamayı en aza indirir.

 

*Yüksek gerilme mukavemeti ile neredeyse kırılmaz. HD net görüşün mükemmel bir karışımını ve canlı renklerin gerçek bir görüntüsünü sunar. Tasarımı ile ve şeffaf görüntüsü ile Tv nizin önünde olduğunu fark edemezsiniz.

 

*Bu nedenle değerli led / LCD / plazma ve 3D tv modellerinizin güzelliğini korur.

    Henüz yorum yazılmamış ilk yorumu siz yapın.
YORUM YAP

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

Cards

Copyright 2020 © Mira Panel Tüm Hakları Saklıdır.